Anasayfa / Güncel / Two Plus Architects – İstanbul Mimarlık Ofisleri
Two Plus Architects - İstanbul Mimarlık Ofisleri 1

Two Plus Architects – İstanbul Mimarlık Ofisleri

Mühendislik sektörü kendi içinde çok değişik alt başlıkları olan analitik düşüncenin öne çıktığı bir alandır. Bugün mühendislik denilince akla ilk gelen mesleki alanlardan bir tanesi de mimarlık en eski mühendislik branşları arasındadır. Biz de Two Plus Architects olarak İstanbul mimarlık ofisleri denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesiyiz. Firmamız bugün çağdaş ve modern mimarlıkta öncü olan bir kuruluştur.

Nitelikli olarak üretim ve tasarım süreçleri gerçekleştirir. Bu çalışmaları son sistem teknoloji ile 0 hata ile gerçekleştirir.

 

Vermekte Olduğumuz Hizmetler

Two Plus olarak yapmakta olduğumuz projelerin başında oto galeri projeleri geliyor. Çok değişik türden oto galerileri için çok özel oto galeri çalışmaları yapıyoruz. Bunun yanı sıra her tür iç mekan için iç mimarlık çalışmaları da gerçekleştirmeyiz. Peyzaj alanında da yine uzman müşteriye özel peyzaj çalışmaları yapıyoruz. Danışmanlık hizmeti de verdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor.Mimari alanda yaptığımız çalışmalar kadar, özel uygulamalarımızla da iddiamızı ve farkımızı net bir biçimde ortaya koyuyoruz.

Tüm çalışmalarımız da statik dinamik hesaplarımızı yaparak projelerimizi hazırlıyoruz.

 

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Two Plus Architects olarak proje gereksinimi duyanların bizimle çalışması için çok önemli sebepler bulunuyor. Bunların en başında işimize verdiğimiz özen ve etik değerler ile iş yapma anlayışımız ilk sırada geliyor. Bunun yanı sıra her bir proje birbirinden farklı oluyor ve hiçbir biçimde birbirine benzemiyor. Uzman ve profesyonel bir ekiple kurumsal çizgimizden, mühendislik değerlerimizden ödün vermeden çalışıyoruz. Dünyada mesleğimiz ile ilgili gelişmeleri an be an takip ederek vizyoner bir yaklaşım sergiliyoruz. Butik ve müşteri odaklı projeler üreterek her bir projemize kendi imzamızı atıyoruz.

Sizlerden bize talep geldiği zaman alanında uzman profesyonellerimiz öncelikli olarak bir fizibilite ve etüt çalışması yapar. Sizin gereksinimlerinizi belirleyerek, size farklı öneriler sunar. Sonrasında sizin için en uygun olan proje belirlendikten sonra karşılıklı olarak mutabık olunup sözleşme imzalandıktan sonra süreç başlamış olur. Belirlenen terminde benzersiz tasarımlar ortaya çıkar. Firmamız çalışırken kalitesini de açık ara belli eder.

Hakkında Otomobilo

Bunlara da bakınız :

Denizli Hakan Rent A Car Oto Kiralama 5

Denizli Hakan Rent A Car Oto Kiralama

Otomobiller günlük hayatımızı kolaylaştıran, bir yerden bir yere iş, seyahat ve ihtiyaç amaçlı olarak ulaşımımızı ...