Home / Otomobil Parçaları / Oto Yedek Parça Fiyatları / Tofaş Taban Sacı Fiyatları

Tofaş Taban Sacı Fiyatları

Ülkemizde uzun yıllardır popülaritesi hiç azalmayan ve hemen hemen her sürücünün bir kez olsun elinin değdiği, zamanının lüks araçlarından olan Tofaş, 124, serçe ve 131 modelleri yavaştan piyasadan çekilse de, Kartal , Doğan ve Şahin ile otomobil piyasamızın gerek araç, gerek yedek parça olarak önemli bir bölümünü oluşturmaya devam ediyor. Binek Doğan ve Şahin ile, küçük esnaf ve geniş ailelerin tercihi kasası büyük Kartal ile her sokakta bir tane Tofaş görmek gayet mümkün. Ancak 2001 yılında üretimleri sona eren ve her geçen yıl daha da eskiyen modellerin özellikle kaporta aksamları çok iyi korunmadığı zaman yılların verdiği yorgunlukla dökülmeye başlıyor. Tofaş alt taban sacları da bu eskimeye maruz kalan kaporta parçalarından. Bu yazımızda tofaş taban sacı fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Tofaş Taban Sacı Fiyatları

Tofaş taban sacı son zamanlarda çok aranan Tofaş yedek parçaları arasında yer almaya başladı. Gerek araçların eskimesi gerek yapılan kazalar, gerekse araçlarda sonradan yapılan modifikasyonlar olsun araç sahipleri ihtiyaç duyuyorlar. İhtiyaç ve talep fazla olunca sizleri ilgilendiren kısım elbette tofaş alt taban sacı fiyatları hangi aralıklarda ve ne kadar?

Tofaş alt taban 2 kısımdan oluşur. Sağ taban sacı ve sol taban sacı olarak 2’ye ayrılır. Tofaş komple taban sacı bu 2 kısımın birleşmesi ile oluşur. Tofaş taban sacı değişimi yapılırken bu 2 kısımdan çürüyen veya tamamı değişebilir. Tofaş taban sacı fiyatları aşağıda Doğan, Kartal , Şahin olarak ayrılmıştır okuyabilirsiniz.

Doğan Taban Sacı Fiyatları

Tofaş’ın lüks modeli olarak üretilen Doğan halen daha en sevilen Tofaş modelleri arasında. Piyasası günümüzde hareketli olan Doğan, uygun fiyatları ve yedek parçalarının kolay bulunabilirliği, ve ucuz olması nedeni ile hastaları tarafından halen daha el üstünde tutuluyor.  Doğan SLX Taban sacı , Doğan SL taban sacı ve Doğan S taban sacı birbiri ile aynı. Yani tüm doğanlar için aynı taban sacı fiyatları geçerli. Doğan alt taban sacı fiyatları piyasada satışı yapan firmaların fiyat politikasına göre değişse de, bir yedek parça mağazasına gittiğinizde, bu yazının yazıldığı tarih olarak, 140-175 TL aralığında, internet alışveriş sitelerinde ise 165- 180 TL aralıklarında fiyatlar bulunmakta. Sağ ve sol olarak satıldığı zaman doğan komple alt taban sacı fiyatları 2 katını hesaplamanız gerekiyor.

Kartal Taban Sacı Fiyatları

Tofaş’ın stationwagon modeli Kartal, özellikle küçük esnaf tarafından ve yük taşıma ihtiyacı hisseden kişiler tarafından çok tutuluyor. Piyasası günümüzde Doğan ve Şahin kadar hareketli olmasa da belirli bir kesimin özellikle kullandığı  Kartal, uygun fiyatları ve yedek parçalarının kolay bulunabilirliği, ve ucuz olması nedeni ile Kartal severler tarafından el üstünde tutulmaya devam ediliyor. Kartal alt taban sacı komple fiyatları piyasada satışı yapan firmaların fiyat politikasına göre değişse de, bir yedek parça mağazasına gittiğinizde, bu yazının yazıldığı tarih olarak, 140-175 TL aralığında, internet alışveriş sitelerinde ise Kartal alt taban sacı fiyatı 165- 180 TL aralıklarında fiyatlar bulunmakta.Sağ ve sol olarak satıldığı zaman kartal komple alt taban sacı fiyatları 2 katını hesaplamanız gerekiyor.

Şahin Taban Sacı Fiyatları

Tofaş’ın bir diğer sevilen modeli Şahin de Doğan gibi revaçta olan Tofaş araçlarından.  . Piyasası günümüzde hareketli olan Şahin, uygun fiyatları ve yedek parçalarının kolay bulunabilirliği, ve ucuz olması nedeni ile Şahin hastaları tarafından el üstünde tutulmaya devam ediliyor. Şahin alt taban sacı komple fiyatları piyasada satışı yapan firmaların fiyat politikasına göre değişse de, bir yedek parça mağazasına gittiğinizde, bu yazının yazıldığı tarih olarak, 140-175 TL aralığında, internet alışveriş sitelerinde ise şahin alt taban sacı fiyatı 165- 180 TL aralıklarında fiyatlar bulunmakta.Sağ ve sol olarak satıldığı zaman şahin komple alt taban sacı fiyatları 2 katını hesaplamanız gerekiyor.

TOFAŞ TABAN SACI FOTOĞRAFLARI

 

Overall
5

Özet

Tofaş Taban sacı fiyatları , Doğan kartal şahin alt taban sacı fiyatları komple ne kadar ?

Hakkında Otomobil Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir