Anasayfa / Otomobil Haberleri / Peugeot 2008 Nasıl, Alınır mı , Yorumlar
Peugeot 2008 Nasıl, Alınır mı , Yorumlar 1

Peugeot 2008 Nasıl, Alınır mı , Yorumlar

Güvenlik Önlemleri Dikkat Çekici

Yeni bir araç söz konusu olduğunda güvenlik bir zorunluluktur. Türkiye’de kaza yaşanma olasılığı her geçen gün artıyor. Bu, oldukça korkutucu olsa da önlem almak her zaman iyidir. Peugeot 2008’in güvenlik testi yüzde 80 üzerinde bir oran almıştır. Araç, sürücü ve yolcu için önden çarpma koruması. Araçtaki yan kafa hava yastıkları, yolcu ve sürücü için yan göğüs hava yastıkları ile donatılmıştır. Otomobilde ayrıca sürücü ile yolcu için emniyet kemeri hatırlatma zili de bulunuyor. Peugeot 2008’deki diğer güvenlik özellikleri arasında aracınızı acil durumlarda. dengede tutmanıza yardımcı olan elektronik denge kontrolü ve otomatik acil durum fren sistemi ve hız ayarında yardımcı olmak için birkaç özellik vardır. Ayrıca çok sağlam bir yapıya sahip olan 2008 baskı balata debriyaj seti ile araç sizi yolda bırakmayacaktır. Yedek parça fiyatları olarak çok ihtiyaç duyulan fren balatası, filtre seti. triger kayışı, tampon, devirdaim su pompası, baskı balata seti gibi parçaları rahatlıkla temin edilmektedir bu nedenle yedek parça sıkıntısı da çekmeyeceksiniz.

Peugeot 2008 Büyük Aileler İçin Güzel Seçim

Özellikle aileniz için daha fazla yer arıyorsanız, Peugeot 2008 mükemmel bir seçenektir. Türkiye şartlarında ortalama aile büyüklüğü yaklaşık dört kişiden oluşmaktadır. Araç çok sayıda insana kolayca uyum sağlar ve daha büyük aileler için seyahat etmeyi kolaylaştırır.

Bagaj Hacmi

Fakat Pejo 2008, tonlarca arkadaşı olan ya da sık sık taşıyacak çok malzemesi olan bekarlar için de iyi olabilir. Araç, size bir şeyleri saklamak ve taşımak için bir ton alan sağlayan geniş bir bagaja sahiptir.  Yani peugeot 2008 bagaj hacmi sizi fazlasıyla memnun edecektir. Geniş bir aile iseniz geniiş bagaj hacmi ile birlikte rahatça eşyalarınızı depolayabileceksiniz. Ayrıca araç, koltukları arkaya yatırmanıza olanak tanıyan bir düğme ile donatılmıştır ve böylece döşeme tahtalarına tamamen yaslanabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı Peugeot 2008, büyük aileler veya seyahat ederken çok fazla yere ihtiyaç duyanlar için ideal bir otomobil.

Büyük Bir Teknoloji İle Donatılmış

2008i en dolu modeli olarak düşünürsek Teknoloji, neredeyse her zaman bir deneyimi geliştirecek bir şeydir. Peugeot 2008, içerdeki teknoloji sayesinde sürüşü hiç olmadığı kadar basit ve eğlenceli hale getiriyor. En dolu model Peugeot 2008’de, müzik akışı, Bluetooth arama özellikleri, USB bağlantıları, 3D navigasyon ve android ile uyumlu hesaplarınız. gibi şeyleri kontrol etmenizi sağlayan 7 inç renkli bir dokunmatik ekran bulacaksınız. Ek olarak, gösterge paneli ve çeşitli butonlar şoföre daha yakın olacak şekilde konumlandırılmıştır. Son olarak, aracın park asistanı bulunmaktadır ve bu, aracın boyutuna ve aracın boyutuna bağlı olarak bir park yerine sığıp sığamayacağınızı ölçmenize yardımcı olabilir. Bu teknoloji sizi yola odaklanmış tutmanın anahtarıdır, böylece varış yerinize zamanında, şık ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz! Peugeot 2008’in en hızlı motoru sizi 9,3 saniyede sıfırdan 100km / saat hıza çıkarabilir. 1,6 litrelik dizel motorda üç farklı güç çıkış seçeneği vardır. Araç yalnızca önden çekişli.  Bununla birlikte Peugeot, acil bir durumda yoldan çıkması durumunda. Tekerlek sapını sınırlamaya yardımcı olabilecek Kavrama Kontrol sistemi ile aracı donattı. Araçtaki süspansiyon iyidir, virajlarda kaymayı ve yollarda tutunmayı kolaylaştırır. SUV’lar, yüksek gaz maliyeti sayesinde kullanım açısından pahalıdır, ancak Peugeot bu konuda oyunu değiştirdi. Etrafta gezmek için güvenilir, şık ve eğlenceli bir araç arıyorsanız, Pejo 2008 kesinlikle listeye alınmış seçeneklerin en üstünde olmalı. Peugeot 2008 Nasıl, Alınır mı, Pejo 2008 Yorumları ve Teknik Özellikleri , Donanımı başlıklı yazımızın burada sonuna gelmiş bulunmaktayız. İlginizi çekebilecek diğer konular :

Hakkında Otomobilo

Bunlara da bakınız :

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama 5

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama Günümüzde arabası olmayıp ulaşım sağlamak isteyen ...