Anasayfa / Otomobil Haberleri / Özgürlüğe Açılan Kapı: Araç Kiralama
Özgürlüğe Açılan Kapı: Araç Kiralama 1

Özgürlüğe Açılan Kapı: Araç Kiralama

Acil bir işiniz çıktı veya arkadaşlarınızla birlikte seyahate mi çıkmak istiyorsunuz? Bu durumlarda bir vasıta olmazsa olmazlardan. Toplu taşıma her ne kadar bir seçenek olsa da yeterli konforu ve özgürlüğü şahsi bir araç gibi karşılayamıyor. Peki, satın almadan, gerekli süreler dahilinde bir araç sahibi olabilmek mümkün mü? Bu noktada rent a car firmaları yardımınıza koşuyor. Hayat kurtarıcı bir özelliğe sahip olan araç kiralama firmaları önemli durumlarda, çeşitli gereksinimlere fazlasıyla cevap veriyor. Oldukça uygun, pratik ve keyif veren bir uygulama olan araç kiralama hizmeti, arzu ettiğiniz, ihtiyaç duyduğunuz her an gereksinimizine göre araçlarla yardımınıza koşuyor. Bunun yanında, bazen rahat ve etkili bir hizmet olan araç kiralama işi zor bir sürece bürünebiliyor. Çeşitli karmaşık prosedürler arasında kaybedilen vaktin yanında yaşanılan stres de cabası! Sağlıklı bir kiralama için alternatif sahibi, fiyat yelpazesi geniş, her bütçeye uygun araç sunabilen, zamanında teslimat yapan, istenilen sınıfta araca sahip oto kiralama şirketlerini tercih etmek gerekiyor. Bu noktada Enterprise ayağınızı yerden kesiyor ve dilediğiniz noktaya anında ulaştırıyor.

Özgürlüğe Açılan Kapı: Araç Kiralama 2

Araç Kiralamadan Önce Standartlarınızı Belirleyin!

Keyifli bir seyahat için araç kiralama şirketini titizlikle seçmeniz gerekiyor. Belli standartlara sahip, dünya çapında organizasyonlar yöneten, küresel çapta söz sahibi bir araç kiralama şirketi tercih etmek bu noktada en iyisi. İmzalayacağınız sözleşme maddelerini okuyarak dünya standartlarına uygun olup olmadığını kolaylıkla seçebilirsiniz. Enterprise araç kiralama şirketi, hassasiyet odaklı yaklaşım ile sorun yaşadığınız tüm konulara karşı dikkatli davranarak geniş filosu ve tecrübe sahibi personeli ile gerekli noktalarda akıllı çözümler üretiyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde 1957 yılında kurulan ve dünya çapında en büyük renk a car şirketi unvanına sahip Enterprise 85 farklı ülkede araç kiralama hizmeti sunuyor. Sağladığı hizmetlerden ofis sayısına, müşteri memnuniyetinden filo zenginliğine kadar araç kiralama hususunda dünya standartlarını belirleyen şirket olma özelliğini taşıyor. Türkiye’de de 27 ilde ki 50 ofisi ile hizmet veren Enterprise; arazi taşıtlarından binek araçlara, aylık kiralamadan günlük araç kiralamaya kadar çok çeşitli talepler karşısında geniş bir hizmet prensibine sahiptir. Her geçen gün büyüme hızını arttıran Enterprise dünya çapında araç kiralama hizmetini yüksek müşteri memnuniyet oranı ile taçlandırıyor.

Araç Bekleyerek Zaman Kaybetmeyin!

Çoğu zaman kısıtlı bir zaman içerisinde başvurulan bir hizmet olan araç kiralama, kiralanmak istenilen aracın beklenilmesi ile tam bir kabusa dönüşebiliyor. Bu bekleme süresi tüm avantajı yok edebilmekte! Bu noktada Enterprise ile siz aracınızı değil, aracınız sizi bekliyor. Böylelikle büyük bir stresten kurtulmuş oluyorsunuz. Ülkemiz genelinde birçok farklı noktada hizmet veren Enterprise Rent A Car, arzu ettiğiniz özellikte aracınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sahip olabilmenizi sağlıyor.

Çeşitli Avantajlar ile Araba Kiralama Hizmetinden Faydalanın

Enterprise ile geniş araç filosuna sahip olabilirsiniz. SUV, sedan, hatchback , ticari, MPV gibi farklı tarzdan, farklı kapasite ve boyutlara sahip araç alternatiflerini bu geniş yelpazeli araç filosu içerisinde bulmak mümkün. Dizel veya benzinli, otomatik veya manuel seçenekleri arasından istediğinizi tercih ederek araç kiralayabilirsiniz. Enterprise sahip olduğu çeşitli yabancı ve yerel anlaşmalar ile müşterilerine cezbedici, olağan fırsatlar sunuyor. İndirimli fiyat politikası, rent a car süresinin uzatılması gibi fırsatlar ile araç kiralamak daha çekici hale geliyor. Siz de Enterprise’ın yüksek müşteri memnuniyeti garantili araç kiralama hizmetinden ihtiyaç duyduğunuz her an güvenle yararlanabilir; dilediğiniz özellikte arabayı, dilediğiniz şehirden hemen kiralayabilirsiniz.

Hakkında Otomobilo

Bunlara da bakınız :

Murat Ekşi: Arazi Araçlarına Merakından 600 Adet Defender Land Rover Aldı 6

Murat Ekşi: Arazi Araçlarına Merakından 600 Adet Defender Land Rover Aldı

Arazi araçlarına tutkusu ile tanınan İş Adamı Murat Ekşi, Askeriye tarafından ihaleye çıkan 600 adet ...