Home / Otomobil Haberleri / Güvenilir Uzun Dönem Araç Kiralama
Uzun dönem araç kiralama
Uzun dönem araç kiralama

Güvenilir Uzun Dönem Araç Kiralama

Yalnızca kiralama bedeli üzerinden başka herhangi bir ek masrafın olmadığı araç kiralama hizmeti, günümüzde oldukça popüler hale geldi. Bu konuda hizmet veren profesyonel firmalar yer almaktadır. Özellikle Reis bireysel kiralama, kurulduğu günden bu yana kendini kanıtlamış bir şirket olarak ön plana çıkıyor. Firma bünyesinde 1000’den fazla araç bulunmaktadır.

Dev filo içerisinde A segmentinden D segmentine kadar arzu edilen tüm araçlar yer almaktadır. 6 aydan başlamak suretiyle 12 aya kadar Ankara yıllık araç kiralama hizmetinden faydalanmak mümkün. Firmanın merkezi Ankara’da olmasına rağmen Türkiye’nin tüm şehirleri için profesyonel destek sunulmaktadır. Kiraya verilen bütün araçlar son model ve sıfır kilometredir. Kiralama süreci bittikten sonra yeni kiralama ile tekrar sıfır kilometre araçlara sahip olunmaktadır.

Profesyonel Yardım ile Güven İçerisinde Araç Kiralama Hizmeti

Kiralanacak olan araçlar için gerekli olan tüm prosedür ve evraklar Reis bireysel kiralama tarafından ele alınmaktadır. Müşteri sadece uzun dönem araç kiralama hizmeti dahilinde tercih ettiği aracın anahtarını alarak yakıt koymakla mesuldür.

Ruhsat ücretleri, MTV, ÖTV, kasko ve sigorta gibi tüm işlemler hazır hale getirilerek araçlar sunulmaktadır. Uzun dönem araç kiralama hizmeti veren firma, web sitesi özelliği üzerinden canlı sohbet hizmetini de 7/24 sunmaktadır. Böylece herhangi bir olası problem karşısında anında bağlantı kurulabilir. Ardından gerekli olan bakım ve onarım, lastik veya araç değişimi gibi tüm çalışmalar uzman kadro ile gerçekleştirilmektedir. Tamamen kurumsal bir hizmet politikasıyla destek veren firma sektörde adını geçirmeye devam etmektedir.

Uygun Fiyatlarla Farklı Süreler Üzerinden Araç Kiralama Hizmeti

6 ay ile 12 ay arasında uzun dönem bireysel araç kiralama desteği sunulmaktadır. Bütçeye uygun fiyatlandırma ile hem bireysel hem de kurumsal açıdan kiralama desteği elde edilebilir.

Sıfır kilometre araçlar Ankara merkezli teslim edilmektedir. Böylece anahtar teslim alınacak araçlara yakıt koyulmak suretiyle, güven içerisinde seyahat gerçekleştirilebilir. Periyodik bakım, 7/24 asistan yol desteği, çekme, kurtarma gibi daha birçok yelpaze altında kapsamlı bir hizmet elde edilmektedir. Ayrıca hasar bildirim ve acil durumlar için kiralama danışmanınız ile direkt olarak irtibat sağlayabilirsiniz.

Son Model Sıfır Kilometre Araçlar

Uygun kiralama fiyatları üzerinden son model sıfır kilometre araçları firma bünyesinde temin etmemiz oldukça kolay. Hiçbir evrak ve prosedürle uğraşmadan, tüm bakımları tamamlanmış araçlar hizmetinize sunuluyor.

İlginizi çekebilir :

Lpg Dönüşüm Fiyatları 2019

Yenikapı Bandırma Feribot Fiyatları 2019

Hakkında Otomobil Haberleri

Bunlar da İlgini Çekebilir

Plaka Değiştirme Ücreti 2019 Plaka Yenileme İşlemleri Ücretleri

2019 Plaka değiştirme ve plaka yenileme işlemleri nasıl yapılır ?  Plaka değiştirmenin maliyeti 2019 yılında ...

LPG dönüşümü fiyatları 2018 2019

Lpg Dönüşüm Fiyatları 2019

Zaten ülkemizde fahiş fiyatlarda olan ve doların artması ile tavan yapan Benzin fiyatları ülkemizde zaten ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir