Anasayfa / Otomobil Haberleri / Güvenilir Uzun Dönem Araç Kiralama
Güvenilir Uzun Dönem Araç Kiralama 1

Güvenilir Uzun Dönem Araç Kiralama

Ankara yıllık araç kiralama hizmetinden faydalanmak mümkün. Firmanın merkezi Ankara’da olmasına rağmen Türkiye’nin tüm şehirleri için profesyonel destek sunulmaktadır. Kiraya verilen bütün araçlar son model ve sıfır kilometredir. Kiralama süreci bittikten sonra yeni kiralama ile tekrar sıfır kilometre araçlara sahip olunmaktadır.

Profesyonel Yardım ile Güven İçerisinde Araç Kiralama Hizmeti

 

Kiralanacak olan araçlar için gerekli olan tüm prosedür ve evraklar Reis bireysel kiralama tarafından ele alınmaktadır. Müşteri sadece uzun dönem araç kiralama hizmeti dahilinde tercih ettiği aracın anahtarını alarak yakıt koymakla mesuldür. Ruhsat ücretleri, MTV, ÖTV, kasko ve sigorta gibi tüm işlemler hazır hale getirilerek araçlar sunulmaktadır. Uzun dönem araç kiralama hizmeti veren firma, web sitesi özelliği üzerinden canlı sohbet hizmetini de 7/24 sunmaktadır. Böylece herhangi bir olası problem karşısında anında bağlantı kurulabilir. Ardından gerekli olan bakım ve onarım, lastik veya araç değişimi gibi tüm çalışmalar uzman kadro ile gerçekleştirilmektedir. Tamamen kurumsal bir hizmet politikasıyla destek veren firma sektörde adını geçirmeye devam etmektedir.

 

Uygun Fiyatlarla Farklı Süreler Üzerinden Araç Kiralama Hizmeti

 

6 ay ile 12 ay arasında uzun dönem bireysel araç kiralama desteği sunulmaktadır. Bütçeye uygun fiyatlandırma ile hem bireysel hem de kurumsal açıdan kiralama desteği elde edilebilir. Sıfır kilometre araçlar Ankara merkezli teslim edilmektedir. Böylece anahtar teslim alınacak araçlara yakıt koyulmak suretiyle, güven içerisinde seyahat gerçekleştirilebilir. Periyodik bakım, 7/24 asistan yol desteği, çekme, kurtarma gibi daha birçok yelpaze altında kapsamlı bir hizmet elde edilmektedir. Ayrıca hasar bildirim ve acil durumlar için kiralama danışmanınız ile direkt olarak irtibat sağlayabilirsiniz.

 

Son Model Sıfır Kilometre Araçlar

 

Uygun kiralama fiyatları üzerinden son model sıfır kilometre araçları firma bünyesinde temin etmemiz oldukça kolay. Hiçbir evrak ve prosedürle uğraşmadan, tüm bakımları tamamlanmış araçlar hizmetinize sunuluyor. İlginizi çekebilir : Lpg Dönüşüm Fiyatları 2019 Yenikapı Bandırma Feribot Fiyatları 2019

Hakkında Otomobilo

Bunlara da bakınız :

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama 5

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama Günümüzde arabası olmayıp ulaşım sağlamak isteyen ...