Anasayfa / Otomobil Haberleri / Eskişehir Doktor Oto Ekspertiz
Eskişehir Doktor Oto Ekspertiz 1

Eskişehir Doktor Oto Ekspertiz

Eskişehir’den ikinci el araç almak isteyenler aracı aldıktan sonra sorunla karşılaşmamak için aracı almadan önce ekspertiz incelemesinden geçmesini istiyor. Bunun içinde kişiler kaliteli hizmet veren oto ekspertiz arayışına giriyor. Bu arayış sonunda da Eskişehir’de bir çok kişi Doktor oto ekspertiz firmasını tercih ediyor. Firma yaptığı kaliteli ekspertiz incelemesi ile rakiplerinin önüne geçiyor ve sektörde yıllardır varlığını sürdürüyor.

Ekspertiz Firmasının Verdiği Hizmetler

Firma olarak Eskişehirde ekspertiz alanında en iyi firma olabilmek adına başarılı çalışmaları yürütüyorlar. Ayrıca sektörde yaşanan gelişmeleri takip ederek gelişmelere göre hizmet veriyorlar. Ekspertiz firması olarak verdikleri kaliteli hizmetlerden bazıları şunlardır; motor performans testi, arıza testi, alt kontrol testi, fren testi, raporlama, süspansiyon testi, yanal kayma testi, kaporta ve boya testidir.

Firma olarak tüm test türlerini araçların türlerini göz ününde bulundurarak en doğru şekilde yapıyorlar. Yaptıkları testler sayesinde ikinci el araç almak isteyenlerin araçlarla ilgili akıllarında kalan soruları cevaplamış oluyorlar. Testler sonunda kişilere verilen raporlar sayesinde kişiler aracı alıp almamaya karar verebiliyorlar.

Yanal Kayma Testi

Firma Eskişehir ekspertiz olarak merkezlerine getirilen araçların rot ayarlarının doğru olup olmadığını araştırmak amacıyla yanal kayma testi uyguluyor. Bu sayede aracın ön ve arka tekerleklerinin uyumlu olup olmadığı anlaşılıyor. Firma tarafından yapılan yanal kayma testi sonucunda elde edilen tüm sonuçlar raporlar halinde sunulur. Bu sonuçlar kaşeli olarak verildiği için araç sahipleri bu raporları aracı almak isteyen kişiye gösterebilir. Ya da firmaya araç sahibi ile gelen kişi bizzat bu raporu alabilir.

Motor Performans Testi

Motor performans testi araç için yapılması gereken en önemli testtir. Bu test sayesinde araçta bulunan motorun durumu ortaya çıkar. Bir sorun varsa erken önlem alınabilir. Eskişehir oto ekspertiz firması olarak motor performans testinin en iyi şekilde yapılması için çalışıyorlar. Bu testi yaparken birçok incelemeyi de bir arada yapıyorlar. Bu incelemeler arasında akü kontrolü, motor yağı kontrolü, şanzıman, motor elektrik ve kablo tesisatı kontrolü gibi kontrolleri yapıyorlar. Yapılan bu kontrollerde elde edilen sonuçları da ekspertiz için başvurulan kişilere veriyorlar.

Kaporta ve Boya Testi

Ekspertiz alanında yapılan en önemli testlerden birisi de kaporta boya testidir. Bu test sayesinde ikinci el aracın orijinal boyası dışında başka bir boya ile boyanıp boyanmadığı ortaya çıkarılıyor. Boya dışında bu testle aracın değişen parçasının olup olmadığının incelemesini de yapıyorlar. Yapılan incelemelerde çıkan raporu da kişilere teslim ediyorlar.

Hakkında Otomobilo

Bunlara da bakınız :

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama 5

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama Günümüzde arabası olmayıp ulaşım sağlamak isteyen ...