Anasayfa / Otomobil Arızaları / Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı
Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı
Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

Otomotiv sektöründe en çok ihtiyaç duyulan alanlardan biri de ağır vasıta, iş makinaları ve binek araçlarda arıza tespiti yapabilen ve çözümde kullanılan cihazlardır. Arıza tespit cihazı alanında, dünya çapında tanınan markaların Türkiye Resmi Distribütörü ise firmamız Metadiag Bilişim Otomotiv Teknolojileri’dir. Yıldız Teknik Üniversitesine ait İkitelli Teknopark’ta konumlanan firmamız arıza tespitinde ve çözümünde kullanılan cihazların üretici ve ithalatçısıdır. Arıza tespit cihazı ile ilgili olarak detaylı bilgi için tıklayınız.

Geniş Teknik Destek İmkanı

Ağır vasıta arıza tespit cihazları, bir nevi araç beyni olan elektronik kontrol ünitesi ile bağlantı kurarak, araçta bulunan hatalı üniteler ile arızaları tespit eder. Kablo ile bağlanan bu cihazlar ile araçtaki tüm sistemler denetlenebilir. Metadiag olarak, arıza tespit ve çözüm cihazlarının tüm dünyada en çok tanınan Texa, AutoVei ve DimSport markalarına resmi distribütörlük yapıyoruz. Universal yani birçok marka ve model ağır vasıta için kullanılabilen bu cihazlar, Türkçe destek ve kolay kullanım avantajları ile firmamızca sunuluyor. Geniş teknik ve eğitim destek sağlamamızın yanında bu cihazlara ayrıca garanti sunuyoruz. Tüm cihazların güncelleme destekleriniz de firmamız güvencesi ile sağlıyoruz.

Profesyonel Kadro

Firmamız bünyesinde bulunan konusunda yüksek tecrübeye sahip mühendislerimiz ve teknik ekiplerimiz ile her zaman sizin yanınızda yer alıyoruz. Sunduğumuz tüm cihaz ve hizmetlerde tam zamanlı destek hizmeti sağlıyor, her türlü ihtiyaç anında gerekli desteği veriyoruz. Arıza tespiti ve çözümü için sunduğumuz hizmet yanında ayrıca Beyin Tamiri, Chip Tunning, Adblue çözümleri, damper güvenlik çözümleri, araç takip ve telemetri hizmetlerini de profesyonel olarak veriyoruz.

Ar – Ge Çalışmalarımız

Geleceğin teknolojilerine uyum sağlama ve üretme adına en çok önem verdiğimiz konuların başında ar-ge çalışmalarımız geliyor. Bu konuda yurt dışı gelişmeleri sürekli izliyor, ar-ge ekiplerimiz ile sürekli gelişim odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Kurumsal olarak inovasyon noktasında devamlı girişimci adımlar atıyoruz. Sektörde oluşturduğumuz güven ve şirketimiz markası altında en iyiyi size sunmanın gayreti içinde durmaksızın çalışıyoruz. Firmamızın önem verdiği bir başka konu ise kaliteli ürün ve cihazlarımızı sizlere ekonomik olarak uygun şartlar altında sunabilmektir. Bu amaçla geliştirdiğimiz çözümler ile sizlere geniş olanaklar sunuyoruz.

Hakkında Otomobilo

Bunlara da bakınız :

Benzinden Gaza Geçerken Tekleme