Anasayfa / Otomobil Haberleri / Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama
Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama 1

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama

Günümüzde arabası olmayıp ulaşım sağlamak isteyen herkes, Adana oto kiralama şirketi sayesinde ihtiyacı olan aracı kiralayıp istediği yere seyahat edebiliyor. Adana’ya tatil için gelenler veya bir iş toplantısı için Adana Şakirpaşa Havalimanına uçakla seyahat edenler,  çoğunlukla şehir içinde gideceği yerlere ulaşım için araç kiralama hizmetlerini tercih ediyor. Çoğunlukla tatil ve iş amaçlı yolculuklar için ideal bir ulaşım seçeneği olan oto kiralama hizmetleri birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Temel bir takım prosedürleri yerine getirerek, Adanada rent a car hizmetlerinden siz de yararlanarak gitmek istediğiniz yerlere hem konforlu hem de güvenli şekilde ulaşabilirsiniz. 

Adana Oto Kiralama Koşulları

Hedef markasıyla Türkiye’nin dört bir yanında araç kiralama hizmetleri sunan Adana Hedef Oto Kiralama’dan belirli prosedürleri yerine getirerek Adana’da kısa ve uzun dönem araç kiralayabilirsiniz. Son model otomatik vites araçlar, manuel kullanım için tasarlanan düz vites arabalar, benzinli ve dizel ekonomik otomobil arayanlara özel kapsamlı bir filoyla hizmet veren Hedef Oto Kiralama’da minimum araç kiralama süresi 24 saattir. Rezerve edilen aracın teslimatı sırasında en az 2 yıllık ehliyet ve nüfus cüzdanınızın orijinallerini ibraz etmeniz istenir. Karşılıklı imzalanan sözleşme sonrasında aracınız hemen teslim edilir.

Araç Kiralama Sözleşmesi Neleri Kapsar?

Adana Hedef Oto Kiralama https://www.hedefotokiralama.com firması tarafından sunulan Rent A Car hizmetlerine yönelik sözleşmede kiralanacak aracın marka model bilgileri, mevcut yakıt durumu ve özellikleri yer alır. Sözleşmenin ön yüzünde ayrıca araç kiralayan kişi ve aracı kiraya veren firmanın bilgileri  bulunur. Sözleşmenin arka kısmında araç kiralayan kişinin uyması gereken kurallar ve bu kurallara uyulmadığı taktirde uygulanan yaptırımlar madde madde yazılmıştır. Full rent a car kaskolu Adana araç kiralama hizmeti sunan Hedef Oto Kiralama, yasal ve güvenli hizmetleri çerçevesinde, sözleşmeye ek olarak müşterilerinden senet ve benzeri teminatlar talep etmez.

Adana’da Hedef Oto Kiralama Şirketini Neden Tercih Etmelisiniz?

Adana’da araba kiralamak isteyenler için Hedef Oto Kiralama sayısız avantajlarla hizmet veriyor. Araç kiralamanın en önemli kriteri olan güvenlik Hedef’te en çok dikkat edilen unsurlar arasında yer alır. Hedef filosunda bulunan son model kiralık araçlar full rent a car kaskolu olarak hizmet verir. Bununla birlikte sınırsız kilometre kullanımı, en uygun rent a car fiyatları ve Adana Şekirpaşa Havalimanında 7/24 kiralık araç teslimat hizmeti Hedef Oto Kiralama’nın yüksek standartları arasındadır. 

Hakkında Otomobilo

Bunlara da bakınız :

Murat Ekşi: Arazi Araçlarına Merakından 600 Adet Defender Land Rover Aldı 5

Murat Ekşi: Arazi Araçlarına Merakından 600 Adet Defender Land Rover Aldı

Arazi araçlarına tutkusu ile tanınan İş Adamı Murat Ekşi, Askeriye tarafından ihaleye çıkan 600 adet ...