Anasayfa / Otomobil Haberleri / 2019 Ford Focus İlk Kez Görüntülendi – 2019 Ford Focus Ne Zaman Geliyor ?

2019 Ford Focus İlk Kez Görüntülendi – 2019 Ford Focus Ne Zaman Geliyor ?

2019 Ford Focus İlk Kez Görüntülendi

Yeni nesil 2019 Ford Focus için üretilen ilk prototip ilk kez görüntülendi. 2019 ford nasıl ,  2019 ford focus inceleme , 2019 ford focus teknik özellikleri ve 2019 ford focus fiyatları ne durumda inceleyeceğiz.

Daha önce görülenlerin test araçları olduğu ve aslının olmadığı ortaya çıkarken,şimdi görüntülediğimiz prototip ise 2018‘ de Ford Focus’ un giyeceği kasayı göstermekte.

2019 Ford Focus

Geçmiş zamanlarda görüntülenen test aracından yola çıkarsak oldukça fazla değişiklik gösteren kasa çizgilerinde makyajdan fazlası olduğunu işaret ediyor.Yine kasa ebatlarına baktığımızda şuan var olan kasadan daha geniş ve uzun bir şasede üretileceği bariz ortada.

2019 Ford Focus Nasıl

Bunun dışında içindede yapılan değişikliklerde göğüs bölümüne büyük bir ekran geleceği ve iç tasarımın değiştiğini görüyoruz.

2019 Ford Focus, bir sonraki odak noktası ile ilgili pek fazla bilgi yok malesef,ancak otomobilin her zamanki gibi hatcback,sedan ve station wagon modelleri ile üretime geçeceği biliniyor.

2019 Ford Focus

Üretilcek olan modelin RS ve ST seçenekleri ile sunulabilcek olması,performans odaklı yapılan çalışmaları göz önüne sunuyor.

Yeni nesil ve yakıt tasarrufunun ön plana alındığı motorlarda, silindirleri devre dışı bırakarak tasarruf yapan eco motorlar kullanılacağı tahmin ediliyor.Bu motorun yeni tasarlanan Fiesta modeli içinde kullanılacağı belirtiliyor.

Ford ayrıca elektrikli model içinde çalışmalar yapmaya devam ediyor.Yurt dışında kullanımda olan elektrikli modeller rakipleri arasında popüler olmasada Ford’ un filosunu genişletmeye ve tasarruf konusunda güçlenmesine destek oluyor.

Ocak ayında Ford, 2020 yılına kadar 300 mil menziliyle yeni bir SUV modeli hazırlığında olduğunu onayladı.Bu modelin batarya ve güç aktarım organının bir sonraki Focus Electric için kullanma olasalığı oldukça fazla.

2019 Ford Focus‘ un başlıca rakipleri Chevrolet Cruze, Honda Civic, Mazda 3, Subaru Impreza, Toyota Corolla ve Volkswagen Golf’ dür.

2019 Ford Focus

2019 Ford Focus dış tasarım olarak oldukça değişmişe benziyor kasa yuvarlak modelden daha köşeli bir modele geçerken tamponlar ve farlar eski modeline göre daha sportif tasarımla karşımıza geliyor.

Ford’ un yeni modelini daha yeni teknolojilerle donatacağını ve yeni nesi motor seçenekleri ile karşımıza çıkaracağını tahmin ediyoruz.Aracın Türkiye piyasasına ne zaman gireceği hakkında tam bir bilgi yok fakat OTOMOBİLO olarak ülkemize 2018′ in ikinci yarısında geleceğini düşünüyoruz.

Ford Türkiye piyasasında büyük bir kesime hitap ederken yeni modeliylede sıralamaları yükselteceğini ve yeni bir çizgi belirleyeceğini düşünüyoruz.

]]>

Hakkında Otomobilo

Bunlara da bakınız :

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama 4

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama Günümüzde arabası olmayıp ulaşım sağlamak isteyen ...