Anasayfa / Otomobil Haberleri / 2017 Model Ford Fiesta Nasıl Alınır mı Yorumlar

2017 Model Ford Fiesta Nasıl Alınır mı Yorumlar

2017 Model Ford Fiesta Nasıl Ford markası, B Segmenti olarak tasarladığı ve bu yılın sonuna doğru piyasaya sürülecek olan markalardan bir tanesini duyurdu! 2017 Ford Fiesta Active, üç farklı tip olarak tanıtıldı. Bunlardan birisi düz Fiesta, bir diğeri ST Line, bir diğeri ise Crossover olarak göz önüne çıkan 2017 Ford Fiesta Active oldu! Hyundai’nin bu sezon piyasaya sürdüğü ve SUV modeli olarak göz dolduran i20 Active’ye rakip olması bakımından üretilmiş 2017 Ford Fiesta Active, dış tasarımlarında köklü yeniliklere gitti. Standart modeline göre daha yüksek olarak tasarlanmış bu araç türü, plastik dodikleriyle SUV havasını tam anlamıyla almasına olanak sağlıyor. Ön ve arka bölgede gri detaylara yer veren Ford markası, böylelikle sportif bir çeşit olarak araçların tasarımını ön plana çıkartmış durumda!

2017 Model Ford Fiesta Alınır mı

2017 Model Ford Fiesta Nasıl Alınır mı Yorumlar 1 Ayrıca jantlarda yer alan dinamik yapı sayesinde dış gözle bakıldığı vakit tam performans alacağınız bir araç türü olduğu göze çarpıyor. Aracın dış rengine tamamen uyum sağlayan koltuk yapıları mevcut! Bunun yanı sıra SYNC 3 multimedya yapısına sahip olan 8 inçlik dokunmatik ekranlar ile araç donanımında ki fark tamamen hissediliyor! B&O Play ses sistemiyle desteklenen araç türü, ayrıca yol tutuş ve şerit takip, yaya kontrol gibi birçok sistem özelliği ile göz dolduracak. Android Auto ve Apple Car Play ile bağlantı kurulabilen bu araç türü, günümüzün en donanımlı araçlarından bir tanesi olarak göz dolduruyor.

2017 Model Ford Fiesta Yorumlar

2017 Model Ford Fiesta Nasıl Alınır mı Yorumlar 2 Crossover olarak tasarlanmasından dolayı dört tekerden çekiş sistemi gibi bir durum söz konusu olmayacak! Motor seçeneği olarak 1,0 Ecoboost ünitesiyle tasarlanan araç, üç farklı güç birimi olan (100 PS, 125 PS ve 140 PS) benzinli motor olarak ön plana çıkıyor. Dizel olarak 1.5 TDCi – 120 PS olarak kullanım ortamı hazırlanabilecek. Günümüzün dikkat çekmesi muhtemel olan 2017 Ford Fiesta Active serisi, henüz herhangi bir fiyat sunumu yapmadı. Frankfurt fuarında dikkatleri üzerine çeken Ford markası, bu yeni seri ile alakalı tamamen donanımlı bir ortam zemini yaratmayı başardı! Siz de Ford mağazasını ziyaret ederek, araçlarla alakalı test sürüşü ve donanımsal bilgileri ayrıntılı alabilirsiniz.]]>

Hakkında Otomobilo

Bunlara da bakınız :

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama 6

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama Günümüzde arabası olmayıp ulaşım sağlamak isteyen ...