Anasayfa / Otomobil Haberleri / 2017 Dacia Duster Nasıl Alınır mı Yorumlar

2017 Dacia Duster Nasıl Alınır mı Yorumlar

2017 Dacia Duster Nasıl Alınır mı Yorumlar   Mevcut araç Romanya tarafından üretilmektedir. Her ne kadar reno’nun fabrikalarından çıksa da, gerçekten oldukça kaliteli bir şekil de piyasaya sürüldü. Her ne kadar Türkiye’ de çöp araba olarak nitelendirilse de, arabanın sırf jeep olarak geçmesi bile birçok kişinin almasına ve kullanmasın da etkili oldu.

2017 Dacia Duster Alınır mı

  Bu etki kısa zaman içerisinde mevcut arabanın tv reklamları ve internet reklamlarıyla süslendirilmesinden sonra piyasaya tam olarak girdi. 2017 serisinde tasarım olarak öne çıkan faktörler çok daha fazla jeep özelliğinin katılması ve gerçekten havalı bir duruş elde edilmesidir. Şuan ki modeline nazaran çok daha iyi bir şekil de piyasaya çıkan ve tercih eden kişilerin yenilemek isteyeceği bir model halini aldı. Aracın performans ve yol tutuşu diğer modeline nazaran çok daha fazla artmışa benziyor. Bu aracın mevcut performansının bu denli artması kişileri ve bizi de etkiledi. Demek ki araç 3 4 sene içerisinde ciddi ilerleme gösterecek ve mevcut araba pazarında çok ciddi bir şekil de yer bulacağa benziyor.  

2017 Dacia Duster Yorumlar

  Peki, Romanya bile araç üretirken Türkiye neden bu sektörün gerisinde kaldı? Ürün tanıtımından ziyade sizleri hem düşündürecek, hem de aklınızda ufak soru işaretleri bırakacak bir konu açmak istiyoruz. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak bizlere aktarın ve soru cevap yapalım. Çünkü bu araç daha çok yeni ve dünya piyasasına bu kadar hızlı giriş yaptı. Her ne kadar bir diğer markanın fabrikasından da çıkmış olsa, son derece kaliteli bir şekil de yoluna devam etmektedir.   Aracın iç tasarımı hakkında fazla konuşulacak maalesef bir durum yok. Gene aynı standart 2017 Dacia Duster tasarımı korunmuşa benziyor. Bu tasarımın korunması pek de iyi olmadı. Çünkü aracı alan kişiler mevcut yeni paket veya full paket şeklinde iç tasarımdan oldukça şikâyetçilerdi. Araç tasarımını ön ve arka olarak gerçekten çok iyi oturtsalar da, iç tasarım olarak maalesef mevcut segmentlerinin epey altın da kaldıklarını söylememiz mümkün.  
  • 2017 dacia duster laureate look paket
  • 2017 dacia duster ambiance 4×2 1.5 dci 90
  • 2017 dacia duster bagaj hacmi
  • 2017 dacia duster dizel otomatik
  • 2017 dacia duster fiyat listesi
  • 2017 dacia duster 4×4 fiyatları
  • 2017 dacia duster vergi fiyatları
]]>

Hakkında Otomobilo

Bunlara da bakınız :

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama 4

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama

Adana Rent A Car | Adana Hedef Oto Kiralama Günümüzde arabası olmayıp ulaşım sağlamak isteyen ...